Voor de editie van 2016 heeft onze vaste curator Willem den Hartigh met een aantal gastcuratoren samengewerkt.

Marijke Cieraad, curator van Odapark, Center for contempary art te Venray  www.odapark.nl  en

Wouter Prins, curator van het MRK Uden, www.museumvoorreligieuzekunst.nl en met

Dini Thomsen, coördinatrice.

Deelnemende kunstenaars editie 2016
Wout Herfkens http://www.woutherfkens.com/
Mathieu Klomp http://www.mathieuklomp.nl/
Rinke Nijburg http://www.rinkenijburg.nl/
Dini Thomsen http://www.dini-thomsen.de/
Martje Verhoeven http://www.martjeverhoeven.com/
Mayke Verhoeven http://maykeverhoeven.nl
Birgitta de Vos http://birgittadevos.nl/
Pascalle Mansvelders https://pascallemansvelders.wordpress.com/